** Hostel a apartmány U Bubeníčků ubytování Praha 2-Nové Město

Hostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků Apartmány a Hostel U Bubeníčků celý komplex služeb se nachází se nachází v samotném centru Prahy, nedaleko Národního divadla. Výhodou je i dobrá dostupnost pomocí Pražské MHD. Ve vzdalenosti asi 500 m je tramvajova zastavka a stanice metra. Doporučená trasa bus: Praha, na Karlovo náměstí, poté 500m.

Apartmány v Praze 2 ubytování hostel U Bubeníčků :
Apartmány a Hostel U Bubeníčků Praha 2 poskytuje ubytování na solidní úrovni v podobě apartmánu a hostelu. Nejnižší cenová hladina v nově zrekonstruovaných pokojích. Apartmány jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, rádiem, koupelnou se sociálním zařízením, sprchovým koutem a kompletně vybavenou kuchyní včetně lednice. Hostel je zařízen pro ubytování více osob se sociálním zařízením na podlaží. Recepce dále podává informace o možnostech v nejbližším okolí a možnost úschovy cenných předmětů. Možnost parkování v bezplatné zóně.

Ubytování v Praze 2 Apartmány a Hostel U Bubeníčků Restaurace :
Restaurace je určena širší veřejnosti a nabízí stravování a občerstvení po celý den. Široká nabídka restaurace jistě uspokojí jak milovníky české, tak i mezinárodní kuchyně a máme vždy čerstvé a nepasterizované pivo Pilsner Urquell z tanku. Vytvořili jsme pro Vás širokou nabídku jídel a nápojů k Vaší naprosté spokojenosti. Za hezkého počasí je možno posedět v oblíbené zahrádce.

Apartmány v Praze 2 ubytování hostel U Bubeníčků :
Plně našim hostům poslouží restaurace a salónky s možností firemních nebo soukromých akcí, svateb či školení a pracovních jednání s kapacitou až 400 osob. Pro skupiny rádi organizujeme taneční večery s živou muzikou, společenské hry, oblíbené grilování selat.

Ubytování v Praze 2 Apartmány a Hostel U Bubeníčků okolí :
Naplánujte si cestu do Prahy a nechejte se inspirovat našimi "Tipy na výlety": 1. Petřínská rozhledna 2. Pražsky hrad 3. Karlův most 4. Orloj 5. Národní muzeum 6. Novoměstská radnice 7. Národní divadlo 8. Žofín 9. Vltava 10. Vyšehrad.

Přijímáme platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa
Hostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - K hotelu přísluší parkovištěHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - disponuje restauracíHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - disponuje vinárnouHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - je k dispozici letní terasaHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - přijímá kreditní karty VISAHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - přijímá kreditní karty American ExpressHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - přijímá kreditní karty JCBHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHostel Praha 2-Nové Město  a apartmány U Bubeníčků - Pokoje jsou vybaveny televizorem